Oferta

KLIMOS – Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje elementy instalacji przemysłowych – armatury i automatyki. Znajdują one zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak gazownictwo, energetyka czy górnictwo, gdzie mogą być wykorzystywane do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że nasz asortyment prezentuje najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami:

Armatura przemysłowa

Siłowniki pneumatyczne

oferta

Seria siłowników pneumatycznych produkowanych przez firmę Habonim, wykorzystujących w swojej konstrukcji nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zawory

oferta 2

Zawory kulowe, iglicowe i zwrotne oraz przepustnice wchodzące w skład armatury odcinającej, to zestaw trwałych i solidnych elementów o szerokim zastosowaniu.

Złącza wysokociśnieniowe

oferta 3

Stosowanie złączek wysokociśnieniowych w urządzeniach, systemach oraz instalacjach zapewnia ich niezawodne działanie nawet w trudnych sytuacjach.

Rury bezszwowe

oferta 4

Bogaty i zróżnicowany wybór rur i kształtek wykonanych z wysokojakościowych materiałów, gwarantujących ich trwałość oraz niezawodność.

Poziomowskazy magnetyczne

oferta 5

Nowoczesne rozwiązania zastosowane do produkcji poziomowskazów magnetycznych powodują, że urządzenia te poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi pomiarami.

Armatura kwasoodporna

oferta 6

Wyroby związane z armaturą kwasoodporną – zawory, złącza i rury, to artykuły najlepszych producentów, którzy dbają o ich funkcjonalność i długotrwałe działanie.